Czy każdy kot jest mądry

Należy zastanowić się nad zapytaniem czy każdy kot jest mądry. Wskazuje się, że każdy koci opiekun jest świadomy, że koty są niebywale mądre. Wielu specjalistów potwierdza ta opinię. Jednak wskazuje się, iż określeni wrogowie futrzaków są zdania, że są to istoty niebywale głupie. Zdanie takie wysnuwają, dlatego iż w żaden sposób nie można ich wytresować – zatem zachodzi zupełnie odwrotna zależność niż u psów. Jednak obiektywnie należy wskazać, ze koty są niezwykle mądre, a to, iż nie są one ślepo posłuszne w ogóle nie świadczy o fakcie, że jest przeciwnie. Tak zwane futrzaki są jednak niezależne.

To właśnie tak zostały stworzone. Poza tym w owej kociej grupie nie ma jednak przywódcy, za którym one podążają jako podwładni.  Wskazuje się również, iż istoty te są bardzo inteligentne. Opisywane koty idealnie potrafią oraz kojarzą  poszczególne fakty, a co za tym idzie również rozwiązują problemy. Każdy z nas może się codzienne o tym fakcie przekonać, obcując z kocią sferą. Fakt, iż poszczególne koty nie są pod każdym względem chętne do swoistej nauki tegoż, czego my jako właściciele byśmy chcieli, nie oznacza również, że nie potrafią w żaden sposób się uczyć. 

Stwierdza się, że liczne przykłady na swoistą kocią inteligencję można podawać w nieskończoność. Wskazuje się, że jest to rzecz jasna, iż koty jak i ludzie, różnią się pomiędzy sobą pod każdym względem. Zaznacza się, iż jedne są zdecydowanie bardziej mądre, a inne zdecydowanie mniej. Faktem jest, iż trudno znaleźć naukowe dowody. Faktem jest, iż koty zaliczane są do tych najbardziej inteligentnych zwierząt. Podsumowując koty to bardzo inteligentne, a zarazem wrażliwe istoty, które warto poznać zdecydowanie bliżej.

Co za tym idzie są to naprawdę bardzo miłe istoty, trzeba się do nich po prostu przekonać.  Powyżej wskazano, że obiektywnie należy wskazać, ze koty są niezwykle mądre, a to, iż nie są one ślepo posłuszne w ogóle nie świadczy o fakcie, że jest przeciwnie. Tak zwane futrzaki są jednak niezależne. To właśnie tak zostały stworzone. Przedstawiono również, że każdy koci opiekun jest świadomy, że koty są niebywale mądre.